Партнерство лідерів у дії

У межах міжшкільного партнерства 22 вересня лідери учнівського парламенту на чолі із президентом учнівського парламенту Дар’єю Колосовською ( координатор Олена Хлевна) відвідали Михайлівський ліцей Краснопільської сільської ради.

Під час дружньої зустрічі лідери обмінялися думками щодо діяльності органів учнівського самоврядування закладів, були обговоренні важливі теми.

Старшокласники поділилися своїми планами, здобутками і напрацюваннями, узгодили план співпраці, побажали наснаги на нові звершення, креативних ідей.

Учасники зустрічі здійснили екскурсію ліцеєм, до якої приєдналися здобувачі освіти 7-А класу ( класний керівник Інна Сташко).

По завершенню зустрічі Єлизавета Гулій подарувала Михайлівським друзям патріотичний оберіг, який виготовила власноруч.

Щиро дякуємо адміністрації закладу, друзям Михайлівського ліцею за щорічну плідну співпрацю.