Партнерство лідерів у дії

16 вересня до закладу освіти із дружнім візитом  завітали лідери учнівського самоврядування Михайлівського ліцею.

Лідери  нашого закладу освіти провели коротеньку екскурсію по школі, ознайомили друзів із навчальними кабінетами, стендовими експозиціями і бомбосховищем.

Далі старшокласники презентували роботу учнівського парламенту, ознайомили зі шкільним сайтом, розповіли про плани на майбутнє, поділилися досвідом .

Необхідну  і важливу інформацію школярі отримали під час майстер – класу  з первинної допомоги , який провели  волонтери Червоного Хреста України  Алла Мельник і Зоя Сливко.

На завершення зустрічі педагоги  Олена Хлевна ( заступник директора із виховної роботи), Наталія Данчук ( педагог – організатор) і Любов Зиза ( педагог – організатор Михайлівського ліцею) побажали присутнім натхнення у творчій справі, креативних ідей і мирного неба над головою.