Пам’яті Валерія Бакалова…

У першу неділю червня  у навчальному закладі традиційно вшановується пам’ять випускника школи, прапорщика Валерія Бакалова, який  загинув у Афганістані.

Ведуча  заходу педагог – організотор Наталія Данчук   та учитель фізичної культури  Ганна Каретіна  познайомили із життєвим шляхом Валерія Бакалова.

На мітингу пам’яті були присутні воїни – інтернаціоналісти, родина героя, директор закладу Григорій Боровий, здобувачі освіти, педагоги.

Пам’ять про героя вшанували хвилиною мовчання,  поклали квіти до меморіальної дошки.

По завершенню ведучі побажали усім здоров’я, миру, душевного спокою і злагоди у великому домі  –   Україна.

Не відболить, не виплачеться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати, дружини й діти підступно винищених у горах Афганістану синів України.