Особиста цінність та безпека

За даними ради Європи, кожна 5 дитина страждає від сексуального насильства. Пандемія COVID-19  та ізоляція загострили у всьому світі проблему насильства над дітьми – як фізичного і психологічного, так і сексуального характеру.

Згідно листа  Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби від 06 травня 2021 року № 15 /3-07/860 щодо проведення уроку   для учнів 5-9 класів, присвяченого захисту дітей від насильства у навчальному закладі були проведені вищезазначені уроки.

Урок « Особиста цінність та безпека» для учнів 8-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна) проведено із метою  навчання дітей безпечній поведінці та правилам, які потрібно знати, щоб захистити себе від насильства.

Класні керівники Грабова Анна Сергіївна (6-А клас),  Хворостяна Вікторія Василівна (7 –Б клас) та  Шмига Олена Андріївна (8-А клас)  взяли участь у вебінарі  на сторінці Фейсбук МБО « Служба порятунку дітей». Даний вебінар  був присвячений саме дистанційному проведенню уроків, оскільки наразі це є актуальним.