Новий рік у кожній школі

Проєкт “Новий рік у кожній школі” має на меті об’єднати школи України (зокрема дітей початкових класів).

Здобувачі освіти 4-А разом зі своїм класним керівником Зябкіною Людмилою Олексіївною також вирішили долучитися до даного проекту. Пару четвертокласникам  склали учні 4 – В класу Первомайського  ліцею  « Престиж» ( Миколаївська область).

У рамках проєкту   школярі виготовляли подарунки і листівки для своїх однолітків.

Досліджуючи тему « Факти і таємниці», здобувачі освіти самостійно складали загадки, сенкани, створювали соціальні реклами, спрямовані на збереження лісових красунь.

Під час уроку «Я досліджую світ» ( ЯДС технології) створили колективний виріб – символ Нового року- ялинку із пазлів.

На завершення кожен учень отримав сертифікат та Подяку від організаторів за активну участь у проєкті з побажаннями : « Твори добро – об’єднуй Україну».

Діти з любов”ю і захопленням виготовляли подаруночки своїм ровесникам.

І звісно ж з нетерпінням чекали на зворотню посилочку.

Творити добро-це так приємно!