Новорічні майстер – класи

Із метою організації дозвілля школярів шляхом залучення до участі в колективно-творчій діяльності, розширення знань учнів про традиції зустрічі Нового року, формуванню прагнення до активної інтелектуальної діяльності у закладі освіти  психолог Нечепуренко Ірина Олегівна провела  передноворічні майстер класи

« Новорічний смаколик », « Сувенір на Новий рік».

Здобувачі освіти 5-Б класу ( класний керівник Немировська Наталія Вікторівна) і  7-А класу (  класний керівник Грабова Ганна Сергіївна) із задоволенням створювали новорічні прикраси, розфарбовували імбирне печиво і виготовляли чудових святкових гномів.

А під час  уроків технологій  учитель Гулій Анна Вікторівна допомагала школярам виготовляти новорічні подарунки,  черевички для цукерок тощо.