Наші права- щасливе майбутнє

Із метою ознайомлення учнів з основними документами, у яких зафіксовано права та обов’язки дітей, запобігання дискримінації та насильству, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у межах проведення Всеукраїнського тижня права  ( 6 -10 грудня) у  закладі освіти відбулись заходи:

• Хвилини інформування « Я маю право на  щасливе, різнокольорове дитинство!» ( класний керівник  3-Б класу Костина Наталія Григорівна);
  • Правова вікторина у класному колективі 4-Б класу ( лідер учнівського самоврядування Дворська Марина ( 8-А клас));
  • Година спілкування « Права та обов’язки дитини» ( класний керівник

5-А класу Сташко Інна Василівна);

• Створення правової квітки  « Я і мої права! »  у  6 – А класі ( педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна);
  •  Круглий стіл  « Право і Закон» ( класний керівник 6-Б класу Мигидюк Галина Юріївна);
  • Правовий урок « Права людини »  (класний керівник 7-А класу , вчитель історії Грабова Ганна Сергіївна);
  • Перегляд науково-популярних фільмів на правову тематику,  тематичних відеороликів  у колективі 10-А класу  ( вчитель історії  Тарасюк Ірина Олександрівна).

Отож,  пам’ятаймо,  що кожна людина має обов’язки перед суспільством, у якому тільки й можливий повний розвиток її особистості.

Немає прав без обов’язків і немає обов’язків без прав!