Нагородження переможців конкурсу « Парк ідей – 2021»

21 грудня   в Гайсинській районній філії  Вінницького  обласного центру   зайнятості відбулося нагородження переможців конкурсу

« Парк ідей- 2021», який проходив у двох номінаціях: « Мій перший брендинговий проєкт»  та Онлайн – гра « Бізнес – ерудит».

У І турі Конкурсу у номінації « Мій перший брендинговий проєкт» була допущена 51 конкурсна робота, в ІІ тур  – вийшла 21 команда, в ІІІ турі – взяли участь 6 команд –  переможців районних фіналів.

До складу переможців І туру   серед закладів освіти Гайсинського району , увійшла   команда закладу освіти  ( керівник Грабова Ганна Сергіївна).

У номінації  « Онлайн – гра « Бізнес – ерудит»»  взяло участь 411 здобувачів освіти 10-11 класів  ЗЗСО Вінницької області, з яких відібрано 15 старшокласників , які набрали  найбільш кількість балів .

Серед переможців  2 учениці 10-Б  класу Перкун Юлія і  Білик Тетяна ( керівник Сташко Інна Василівна).

Керівництвом Гайсинської районної філії  нагороджено учнів – переможців  конкурсу грамотами , подарунками від Вінницького обласного центру зайнятості, ТОВ « Гайсинський молокозавод» і ФОП Попанова Олександра.