Мужність і відвага крізь віки

6 грудня  – День Збройних Сил України, свято  на честь тих, хто нині  захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення оборонноздатності Української держави.

Із метою сприяння патріотичного виховання учнівської молоді, спонукання до осмислення себе як частинки великого українського народу, виховання патріотичного почуття до рідної землі, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння здобувачі освіти активно долучилися до  різноманітних заходів.

Лідери учнівського самоврядування   і вихованці вокального ансамблю « Кіндер сюрприз» (керівник вокального гуртка  Лазаренко Дмитро Іванович) привітали військовослужбовців в/ч А0707 із професійним святом.

Класний колектив 2-Б ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна) стали активними учасниками спортивної забави « Я у тата гідний син» ( вчитель фізичної культури Стародуб Оксана Василівна).

Здобувачі освіти 4-А класу (класний керівник Зябкіна Людмила Олексіївна)  зі словами вдячності звернулися до особового складу Гайсинського районного військового комісаріату.

Учні 9-А класу виготовили вітальну газету військовослужбовцям ( класний керівник Шмига Олена Андріївна).

У цей день щиро вітаємо всіх військовослужбовців, воїнів, захисників і захисниць із Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і бажань.