Майстер – клас « Листівка для воїна »

6 квітня  до центральної районної бібліотеки завітали учні 3-Б класу ( класний керівник  Олеся Бондарєва).

Бібліотекар читального залу Тетяна Шейновська  провела для дітей оглядову екскурсію в читальній залі.

А також розповіла учням про режим роботи бібліотеки, правила заповнення формуляра читача та пояснила особливості  пошуку літератури у книжковому фонді бібліотеки.

Цього ж дня   для третьокласників у бібліотеці було проведено майстер – клас «Листівка для воїна».

Школярі  малювали листівки  під чуйним керівництвом   Марії Долматової, викладача  дитячої  художньої  школи м. Енергодар Запорізької області, яка зараз проживає  в нашому  місті  та з великим  задоволенням провела   для наших маленьких гайсинчан майстер – клас.

У свої роботи учні вклали душу, посмішку, любов і найкращі  побажання.

Дитячі  листівки будуть передані  до Волонтерського центру « Рух нескорених» для наших захисників ЗСУ.