Хай щастю дитини не буде кінця!

20 листопада – Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаємопорозуміння дітей.

Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої , живої, джерельної води, яку потрібно берегти , любити  і лише тоді вона перетвориться у повноводну річку-  річку почуттів, емоцій і вражень.

Цього дня у закладі освіти відбулися:

• Спортивні забави «  Будь здоровою, дитино!» у класному колективі 1-А ( вчитель фізичної культури Іванна Кондратюк);
  • Художній марафон « Дитинство без війни » у 3-Б класі ( класний керівник Ольга Прикмета).
  • Акція « Обійми друга», до якої долучилися вихованці групи продовженого дня ( вихователь Олена Шекерська).

Нехай усіх діток оточують доброта і розуміння, а їхні мрії завжди збуваються!

Зичимо вам, любі діти, якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, надійних друзів!

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та успіхів на життєвих дорогах!