Як творити добро тут і зараз

У бібліотеці – філії для дітей м. Гайсин за ініціативи Міністерства молоді та спорту України у партнерстві із громадською організацією «Українська  волонтерська служба» та Корпусом Миру США в Україні  було організовано та проведено інформаційно – просвітницький захід  – урок волонтерства « Як творити добро тут і зараз?».

На захід завітали восьмикласники закладу освіти ( класні керівники Інна Каляфіцька і Галина Мигидюк).

Мета уроку спрямована на популяризацію волонтерської діяльності , залучення учнівської молоді до волонтерських акцій.

Під час заходу присутнім було продемонстровано відео – презентацію « Як творити добро тут і зараз», проведено опитування, відповідаючи на яке, кожен мав можливість висловити власну думку не лише про важливість волонтерства, але і про дозвілля, соціальні проблеми тощо.

Доповненням була книжкова – ілюстративна виставка « Волонтер: людина честі».

Щиро дякуємо за повчальний і змістовний урок волонтерства!