Голокост – шрам на серці людства

Голокост нам  треба пам’ятати,
Адже пам’ять – то є наша совість.

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна – це країна пісні та краси, але в роки Голокосту  – це країна смерті. Смерті безневинних…

Із метою розкриття особливостей трагедії Голокосту, його причин, ознайомлення із трагічним минулим народу, виховання здатності кожної людини на скорботу і пам‘ять про мільйони загублених життів співвітчизників у  класних колективах  переглянули тематичні відеоролики  дистанційно про події того часу.

Учні початкової школи мали можливість переглянути виставку літератури

« Голокост – лихо століття».

Це наше історичне минуле  на помилках якого  навчаємося, щоб не повторити їх у майбутньому.

Нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті та відстоювати гідність людини.

Процвітай та слався, Україно, мила!
Кращого життя ти, вірю гідна.
В об’єднанні й вірі наша сила!
А вона нам зараз так потрібна!