Гнат Танцюра – скарбничий золотих перлин

Хто пізнав любов до краю,
І не зрікся роду,
То ім’я не вмре ніколи в спогадах народу…

Напередодні  120 – ї річниці  ювілею від Дня народження Гната Трохимовича Танцюри  – українського фольклориста, етнографа, збирача усної народної творчості, педагога, який упродовж 1944 – 1951 років працював учителем української мови та літератури  нашої рідної школи,  відбулася літературна година « Скарбничий золотих перлин».

До учнів 5-А та 7-А класів завітали працівники Гайсинської центральної бібліотеки Голомовза  Валентина, Мацюк Ірина, Шейновська Тетяна, Франчук Тамара, які  спільно із вчителем української мови та літератури  Хлевною Оленою презентували  життєвий і творчий шлях фольклориста Гната Трохимовича Танцюри.

Працівники бібліотечної системи познайомили із неймовірно багатою, різнобічною, зібраною з великою любов’ю спадщиною фольклориста.

А учні 9-Б  разом із Сташко Інною Василівною  відвідали музей – садибу Г.Т. Танцюри  та вшанували пам’ять  фольклориста – земляка у День його народження.