Герої Крут – взірець для нащадків

29 січня   Україна вшановує пам’ятну дату , яка увійшла в історію як битва під Крутами.

Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців , які як і сьогоднішні захисники  України, стали на захист української держави.

Із метою ознайомлення школярів із подіями історії України, формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історичного минулого у закладі  освіти відбулися заходи:

• Онлайн – урок звитяги « Пам’ятай про  Крути»  ( вчитель історії Грабова Ганна Сергіївна);
  • Четвертокласники вшанування пам’ять героїв Крут хвилиною мовчання  ( класні керівники Шевчук Тетяна Миколаївна, Костина Наталія Григорівна);

Бій під Крутами  – трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України.