Герої Крут – взірець для нащадків

29 січня   Україна вшановує пам’ятну дату , яка увійшла в історію як битва під Крутами.

У цей день 103 роки  тому 300 юнаків, студентів Київських вишів, вступили  в нерівний бій з більшовицькими полками біля залізничної  станції Крути.

Із метою ознайомлення школярів із подіями історії України, формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історичного минулого у закладі  освіти відбулися заходи:

• Веб – екскурсія в історію « Тернистими шляхами в ім’я держави»  із класним колективом 10-А (вчитель історії Тарасюк Ірина Олександрівна);
  • Онлайн – уроки звитяги « Пам’ятай про  Крути»  ( вчителі історії);
  • Дистанційний перегляд фільму « Крути – 1918 » ( класні керівники 9-11 класів);
  • Участь у міському мітингу – пам’яті   « І сум , і біль, і вічна слава» та покладанні квітів до пам’ятного знаку Небесній Сотні ( вчитель історії Тарасюк Ірина Олександрівна).

Пам’ятаймо про студентську молодь , яка героїчно загинула під Крутами!