Вишиванка у моєму серці

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

День вишиванки – це свято, що єднає Україну.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я і краси, оберегом щасливої долі і родової пам’яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

20 травня у закладі освіти відбувся День вишиванки. Дрес-код дня –  вишиванка.  Рідна школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

У акції « Вишиванка у моєму серці» та флешмобі « Діти України» взяли участь не лише учні, а і вчителі закладу.

У  класному колективі  1-А класу ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна) відбулась виставка малюнків на тему: « Вишиванка у моїй родині».

Здобувачі освіти 3-А класу  ( класний керівник  Зябкіна Людмила Олексіївна) оформили композицію « Україна вишивана».

Створення проєктів « Шануємо традиції нашого народу» у 4-В класі

( класний керівник Лазаренко Оксана Євгеніївна).

Восьмикласники ( класний керівник Шмига Олена Андріївна)  ініціювали проведення акції « День вишиванки – єднає українців».

Бібліотекар школи Піх Лариса Сергіївна розмістила інформаційну виставку « Історія вишивки рідного краю».

Лідер учнівського самоврядування Гречанюк Артем ( 9-Б клас) взяв участь у зборах лідерів  міста та  приєднався  до параду  вишиванок.

Танцювальний колектив « Калина» ( керівник Стус Марина Сергіївна) долучилися до міського флешмобу .

Одягнувши в цей день вишиванку, ми об’єдналися у єдину сім’ю з вірою, що енергетична сила, яка виникне у цей день, захистить Україну і українців, подарує нашому народу Мир, Добробут і Силу!