Дбай про свою безпеку, пішоходе!

Із метою активізації роботи з попередження дитячого  дорожньо – транспортного травматизму у межах місячника «Увага ! Діти на дорозі!» 20 вересня у закладі освіти відбулася профілактична зустріч із ювенальним офіцером поліції – Наталією Гудимою, інспекторами патрульної поліції – Артуром Чагуром і Андрієм Розлуцьким.

Наталія Миколаївна проінформувала здобувачів  освіти про дії пішохода  під час руху військової техніки, про правила дорожнього руху, наголосила, як уберегти себе від небезпеки.

У класному колективі 1-А класу (класний керівник  Тетяна Шевчук) пройшла  годинка – цікавинка « Я  – пішохід!».

Учні 7-Б класу ( класний керівник Наталія Немировська) були активними у обговоренні теми «Рух без ДТП».

Пам’ятайте правила дорожнього руху і чітко їх виконуйте!