Чорнобиль – біль України

14 грудня у закладі освіти відбулися заходи щодо вшанування пам’яті  ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Здобувачі освіти 9-Б класу ( класний керівник Зелінська Людмила Олександрівна) біля  музею  «Дзвони Чорнобиля»

уважно слухали розповідь про ті події  Поворознюка Миколи Івановича – директора музею, ліквідатора.

Школярі   вшанували пам’ять ліквідаторів, які загинули під час виконання службових обов’язків, поряд із пам’ятним знаком, що нагадує нам про ту страшну аварію на Чорнобильській АЕС

( вчитель фізичної культури Підгурський Олег Федорович).

Бібліотекар школи Піх Лариса Сергіївна підготувала літературну виставку « Чорнобиль – біль України»,  яку переглянули четвертокласники ( класний керівник Зябкіна Людмила Олексіївна).

Проходять роки…

Чорнобильська біда назавжди залишиться у пам’яті , ще довго ми чутимемо її дзвони.