Благо Fest « Від сердечок до сердець»

1 червня 2023 року на території закладу освіти відбувся Благо Fest « Від сердечок до сердець»  із нагоди Дня захисту дітей.

Фестиваль  був проведений на підтримку  захисників України (ЗСУ).

Ранок розпочався графіті на асфальті  і   майстер класами : плетіння  маскувальної сітки, виготовлення патріотичних сувенірів, туристичні цікавинки.

Були розміщені військові і музичні локації.

Школярі писали листи – подяки воїнам – захисникам.

Створювались яскраві символи на обличчях присутніх на локації Face Art.

Відбувся розіграш  School лотереї.

Функціонувала благодійна ярмарка різних смаколиків, речей, іграшок, сувенірів.

Під час концертної програми « Діти України. Творчість. Сила»  були нагороджені обдаровані здобувачі освіти.

Упродовж дня школярі мали можливість зробити гарні фотосвітлини і по завершенню фестивалю отримали солодкий гостинець – морозиво.

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до благодійної справи!

Особливу подяку колектив закладу висловлює  захисникам України, військовослужбовцям командування  Повітряних Сил України, випускнику школи, учаснику бойових дій  Володимиру Кривицькому, колективу  Гайсинської музичної школи, ТОВ «Гайсинський молокозавод» в особі Тараса Осадчого.

Спільними зусиллями  на підтримку ЗСУ було зібрано 48 300 грн.

Атмосфера цього дня подарувала присутнім позитивні емоції і віру в перемогу!