Афганістан. Подвиг. Біль. Пам’ять…

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових  дій  на території інших держав та виведення військ із  Афганістану. у закладі освіти відбулися тематичні заходи.

Здобувачі освіти  11-А класу ( класний керівник Валентина Тихонюк), 6-А класу ( класний керівник Інна Сташко), 6-В класу

( класний керівник Світлана Загурська) відвідали музей ветеранів війни в Афганістані. Школярі прослухали  повідомлення    екскурсовода Ірини Щербіни, розглянули особисті речі, зброю, яка використовувалась під час бойових дій, а також експозицію картин художника В. Кухтенка, який писав спогади Афганської війни.

Бібліотекар закладу Лариса Піх  створила  виставку літератури «Ті спогади- то вічний серця біль».

Лідери учнівського самоврядування схилили голови і вшанували пам’ять загиблого воїна – афганця, випускника школи Валерія Бакалова.

У цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
Вічна пам’ ять загиблим і співчуття родинам.