Захоплююча осіння мандрівка до міста Вінниці!

Класні колективи 5-Б ( класний керівник Вікторія Хворостяна )  і 8-А ( класний керівник  Інна Сташко) помандрували у захоплюючу мандрівку до міста Вінниці.

П’ятикласники відвідали наймолодший зоопарк в Україні – Подільський зоопарк, який поєднав у собі відпочинково – пізнавальну – казкову територію. Учні  мали можливість відпочити від міської метушні, відчути дух природи, побачити різноманітних тварин і пташок.
Учні переглянули комедійний  мультик

у кінотеатрі « Сінема Сіті» ( ТРЦ Мегамолл ).

Маршрут  восьмикласників був насиченим і цікавим. Школярі ознайомились із пам’яткою історії  місцевого значення України – Ставкою  Гітлера  « Вервольф», яка розміщена у сосновому гаю у восьми кілометрах від обласного центру.

У Національному музеї – садибі М.І. Пирогова

дізналися про  життєвий і професійний шлях відомого науковця, хірурга і педагога.

Здобувачі освіти 8-А класу завітали до  ретро  – музею моделей автомобілів.

Повертаючись додому, юні мандрівники зарядились позитивною енергією, покатавшись на ковзанах.

День був сповнений незабутніми  враженнями і гарними фотосвітлинами.

Пізнаємо мальовничі і цікаві місця Вінничини разом!