Зустріч із майбутніми першокласниками

18 березня у закладі освіти відбулася зустріч із майбутніми першокласниками.

У  школі дітей зустріли перші вчителі Тетяна Шевчук і  Наталія Костина, які провели захоплююче   і цікаве перше заняття.

Малюки мали можливість разом із вчителями – предметниками пройти  пізнавальний квест « Подорож країною знань», відвідати шкільні кабінети, познайомитись із цікавинками різних наук.

Педагоги Інна Сташко, Ольга Костенко, Олена Хлевна, Наталія Данчук,  Вікторія Хворостяна, Лілія Середюк, Ганна Каретіна,  провели майстер – класи, вікторини, руханки, лабораторні досліди.

Психолог закладу  Ірина Котенко знайомилась зі школяриками у формі гри – бесіди.

Дякуємо лідерам учнівського самоврядування Дар’ї Колосовській

( 10 клас),  Марії Мосійчук ( 10 клас), Ярославу  Костенку ( 6-В клас),  Олександру Хворостяному ( 5-В клас),  Марії Каретіній

( 6-Б клас) за допомогу у реалізації завдань шкільного квесту.

Важливі питання були обговорені при зустрічі директора закладу Григорія Борового з батьківським колективом.

Щиро бажаємо маленьким українцям успішно  мандрувати Країною Знань!