України мова барвінкова…

А щоб проникнути в таку
тонку й неосяжну,
Величну й багатогранну річ,
Як мова, треба її любити

В. Сухомлинський

Упродовж 5 – 9 листопада, з метою розширення знань учнів про багатство та красу рідної мови , успадкування духовних надбань національно культурної спадщин українського народу у навчальному закладі пройшов тиждень української писемності та мови, присвячений Дню писемності.

У 1-4 класах юні мовознавці переглянули презентації « Рідне слово – диво калинове», « Історія дня української писемності та мови», « Цікаві факти про рідну мову».

Учні 3-Б класу ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна) взяли участь у Всеукраїнський олімпіаді з української мови «Всеосвіта. Осінь 2019».

У 5-Б класі ( класний керівник Бладика Оксана Омелянівна) школярі мали нагоду створити художньо – літературний альманах «Мова – втілення думки».

У межах тижня в 6-А класі (класний керівник Підкоморна Галина Василівна) відбувся творчий конкурс знавців української мови «Люби і знай рідну мову».

А класний колектив 10- Б класу (класний керівник Немировська Наталія Вікторівна) провели акцію « Стоп: мовний суржик».

Школярі приєдналися до написання диктанту єдності, створили проекти «О рідна мово, хто без тебе я?», «Без мови рідної й народу нашого нема».

Учні 7-Б класу (класний керівник Зелінська Людмила Олександрівна ) долучились до літературного свята «Там, де живе рідна мова – живе український народ», яке підготували та провели працівники Центральної районної бібліотеки. Присутні переглянули книжкову виставку «З рідним словом міцніє держава». Слухачі щиро подякували за змістовне й цікаве свято.

А з метою популяризації нових видань Ірина Латюк та Катерина Гончарук – представники бібліотечної системи повідомили про нові надходження літератури та ознайомили педагогічний колектив із бюлетенем «Книжкова скарбниця».

Любімо рідну мову, вивчаємо і розвиваємо її! Борімося за красу та багатство рідної мови!