Свято для майбутніх першокласників «Улюблений мультгерой»

24 березня у школі відбулося свято для майбутніх першокласників «Улюблений мультгерой», на яке діток запросили ведучі Сидорчук Д. (10 клас), Тарнопольський Є. (9-А) та  Мульти-пульти (Прикмета Ю., 9-Б).

Впродовж свята з дітлахами країною Мультипультією подорожували герої мультиків: царівна Несміянна (Чикалюк К. 9-Б), Дюймовочка (Перкун Ю. 6-Б), кіт Леопольд (Каляфіцький О.7-Б), Маша (Білик Т. 6-Б) та Мишко (Чикалюк К. 9-Б).

Пісню «Родина» подарував вокальний ансамбль «Кіндер Сюрприз» (керівник Лазаренко Д. І.), а танець «Україночки» – танцювальний колектив «Калина» (керівник Стус М. С.).

Учні 8-А класу Молодьожнікова К. та Хоменко В. (керівник Хворостяна В. В.) продемонстрували цікаві хімічні досліди.

Перші вчителі Зябкіна Л. О., Корнійчук О. А., Лазаренко Ю. Д. привітали майбутніх школяриків та вручили дипломи про закінчення підготовчих курсів «Перші кроки».

Підготувала креативне цікаве свято для майбутніх першокласників «Улюблений мультгерой» педагог-організатор школи Гулій А. В.