Районний семінар вчителів зарубіжної літератури

5 грудня у закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ст..№4 відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури на тему : « Сучасні освітні інструменти для вчителів зарубіжної літератури».

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.

Учасники семінару працювали відповідно до модулів:

І модуль –  організаційний – зустріч учасників та відкриття семінару, ознайомлення з планом;

ІІ модуль –  презентаційний –  презентація школи, та вступне слово заступника директора з навчально – методичної роботи Костенко О.В. ;

ІІІ модуль  – практичний –  творча скарбничка вчителів. Відвідування уроків зарубіжної літератури в 9-А класі на тему: « М. Ю. Лермонтов. Мотиви світової скорботи у ліриці М. Ю. Лермонтова (вчитель  Людмила Зелінська) та у 5-А класі  на тему: « Бути на землі Людиною.  О.Уайльд « Хлопчик – Зірка». Еволюція образу головного героя твору» ( вчитель Валентина Тихонюк )

ІV модуль  – театральний – презентація роботи театрального гуртка школи

« Золоте перо ». Вистава «Ніч перед Різдвом ( керівник Валентина Тихонюк );

V модуль – підсумковий – нарадча частина, підведення підсумків семінару. Із заключним словом звернулась до присутніх директор школи Сташко Інна Василівна.

Під час семінару учасники ознайомились із сучасними освітніми інструментами, які безперервно оновлюються, а набуті стверджуються.