Приїзд ліцеїстів із Рессена

«Французька весна» для колективу навчального закладу асоціюється з приїздом ліцеїстів із Рессена, адже багато років колектив підтримує дружні зв’язки із Рессеном.

4 квітня 25 ліцеїстів і 4 викладачі ліцею ім. Ежена Готьє відвідали нашу школу.

На зустрічі був присутній  голова районної ради Григорій Боровий. Керівник району тепло привітав французьку делегацію, поспілкувався з викладачами та ліцеїстами.

Гостинно зустріли французьких гостей директор школи Сташко І. В., вчителі, школярі, батьки.  За традицією вручили коровай одинадцятикласники школи Бессараб А. та Кравецька А.

Учениці 10 класу Шуригіна Каріна, Сидорчук Дар’я, Гаврилюк Ірина (вчитель французької мови Михайлюк А. В.) провели екскурсію по школі, познайомивши гостей з історією і сьогоденням. Ліцеїсти залюбки переглянули виставку писанок «Яйце-райце».

На  засіданні круглого столу Юля Луценко –  переможець ІІІ етапу та учасник IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, познайомила із традицією святкування Великодня на Україні.

Вчитель французької мови Столяренко Л. П. розповіла французьким гостям про АТО на Сході країни, волонтерську роботу жителів міста та участь дітей у ній.

Незабутньою для всіх буде пісня першокласників на французькій мові «Фрере Жаке»; із захопленням сприйняли виступ вокального ансамблю «Кіндер-Сюрприз» (керівник Лазаренко Д. І.).

У ході живого спілкування ліцеїсти розповідали про себе, а учні 8-11 класів, спілкуючись, навчали гостей української. Після такого майстер-класу французи дружно скандували: «Я люблю Україну».

Завершили зустріч учні 5-9 класів інсценівкою «Mardi Gras».

Свої враження і слова подяки висловив керівник групи Клод Фарабе.

На майданчику спортивної школи відбулись змагання з футболу та баскетболу між командами учнів нашої школи та ліцеїстів.

Переповнені враженнями, з гарним настроєм поверталися французькі гості із Гайсина сподіваючись на наступні зустрічі.

А наступна зустріч відбудеться у Франції, куди незабаром на запрошення ліцею поїдуть кращі учні  нашої школи.