Дослідження юних істориків у літній школі

З 3 по 8 липня у “Подільському Артеці” юні історики зібралися у літній школі, де вивчали і досліджували радянську спадщину з метою переосмислення власної культури та ідентичності «Долаючи радянське: трансформація культурної пам’яті на пострадянському просторі».

У програмі були лекції та майстер-класи істориків та етнологів – Ольги Коляструк, Олександра Криворучка, Анатолія Войнаровського, Павла Кравченка, Ольги Романюк, Ірини Батиєвої та Наталки Жмуд та інших. Також було проведено історичний квест та виставу документального театру.

Серед юних дослідників була і учениця 10 класу нашої школи  Кандала Юлія, яка скрупульозно досліджувала спадщину минулого, приєдналась до історичного квесту.

Заняття літньої історичної школи відбулись за сприяння громадської організації “Подільська спадщина” ( голова – Кравченко Павло Миколайович).