День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої Світової війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

З метою вшанування подвигу партизан і підпільників у роки Другої Світової війни у навчальному закладі проведено ряд заходів.

Група учнів нашої школи вшанували пам`ять героїв  – партизан і підпільників на мітингу, який проходив 21 вересня 2018 року на галявині біля пам’ятного знаку та партизанської землянки у с. Михайлівка.

У класних колективах пройшли інформаційні хвилини : «Партизанськими стежками», «Партизан І.Калашник», «Партизанський рух на теренах Гайсинщини».

Щорічно, колектив навчального закладу приєднується до привітань народній месниці – Ганні Петрівні Фаріон.

Героїчні подвиги українських партизан у пам’яті народу житимуть вічно.