Година поезії «Палітра слів в душі поета»

Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО встановлено Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення). Вперше воно було відзначене 21 березня 2000 року, а в Україні – 2004 року.

Саме цього дня у читальному залі центральної бібліотеки відбулася година поезії «Палітра слів в душі поета». На захід були запрошені учні  9а класу СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Тихонюк Валентини Володимирівни.

Ведучі заходу Гончарук Катерина та Данько Юлія разом з присутніми поринули в захопливу подорож, під час якої  ознайомились з поетичним надбанням таких країн, як Англія, Італія, Іспанія, Німеччина, Франція, Польща та Україна.

У виконанні учнів 9-А класу нашої школи Загороднього Віталія, Мосійчук Анастасії, Довгань Сніжани, Голуб Аліни, Паламаренко Марини прозвучали вірші у перекладі на українську мову поетів країн, якими всі разом подорожували.

Захід супроводжувався відео презентацією. Школярі також мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою  «Вічна поезія під вічним небом Творця».