Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

15 березня юні дослідники нашої школи Перкун О. 1-Б, Карпенко А. 1-Б та Сологубовський М. 3-А (керівник Прикмета О.С.), Дімітров Дмитро 4-А (керівник Хворостяна В.В.), Каранюк Володимир 5-Б (керівник Сташко І. В.) взяли участь  у Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства  «Юний дослідник», який відбувся у м. Вінниці на СЮН.

Мета конкурсу: створення  умов для всебічного розвитку обдарованих учнів,  поглиблення  фундаментальної  освіти з природничих дисциплін, оновлення змісту науково-дослідної та практичної діяльності учнівської молоді.

Юні школярики представили дослідницькі роботи про різновиди рослин та способи їх розмноження, дослідження ґрунтів, вплив зовнішніх умов на ріст кристалів.

За активну участь у конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» були нагороджені учні 1-Б класу Перкун О., Карпенко А. та Сологубовський М., а  Дімітров Дмитро та Каранюк Володимир нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Найщиріші вітання юним дослідникам, а найкращі перемоги попереду.