Випускний 11 Класу 2017 року "Машина часу"

Летить невпинно час – його нам не вблагати,

Але у серці кожного минулі ті роки.

Прийшла пора вручати атестати,

Вже виросли вчорашні малюки.

Уже відлунали шкільні дзвінки і випускники залишають рідну школу — свій другий дім. Позаду залишилася протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль.

Із хвилюванням та цікавістю вдивляються у цю далечінь випускники 2017-го року, гордістю і тривогою сповнені погляди їхніх батьків. Вже цього року школу залишають 27 випускників. Серед них переможці різноманітних конкурсів, олімпіад та змагань; золота гордість школи – Капкан Тамара. Костенко Юлія, Сторожук Карина та срібна гордість – Мосійчук Анна, Чорна Олександра. Кожен із одинадцятикласників творча особистість, креативні, сучасні,  впевнені у своєму майбутньому юнаки та дівчата.

Життя кожної людини – це історія, а час змінює все і творить чудеса.

Можливо, саме тому випускники 2017 року здійснили подорож у минуле, де побачили себе невгамовними малюками,  теперішнє, отримали атестати про закінчення школи ІІІ ступеня, і зазирнули у далеке невідоме майбутнє.

Рівної життєвої дороги, миру, злагоди та достатку на многії щасливі літа, любим випускникам побажали директор школи Сташко Інна Василівна, перші вчителі Зябкіна Людмила Олексіївна та Корнійчук Олена Андріївна, класні керівники Утямишева Олена Андріївна та Андрушко Іванна Михайлівна.

Батьки випускників поділились спогадами про свої шкільні роки і благословили своїх дітей на щастя й долю, на добро й красу.