Bonjour, l’Ukraine!

Щойно команда учнів нашої школи у супроводі вчителя французької мови Андрушко Іванни Михайлівни повернулась із незабутньої подорожі по Європі, яка тривала з 28.06.17 по 10.07.17.

За доброю традицією учні нашої школи щороку мають можливість проходити мовне стажування у Франції. І цей рік не став винятком. Хлопці та дівчата впродовж тижня проживали на території ліцею в Рессені, вивчали побут та традиції французів, вдосконалювали свої навички спілкування французькою та англійською мовами, знайомились з французькою кухнею.

Кожен день, проведений у Франції, був не схожим на інший. Щодня наші французькі друзі влаштовували масу екскурсій та організовували дозвілля. Побачене вражає: старовинна архітектура, середньовічні собори, вузькі вулички французьких сіл та містечок (Шатонеф, Кляєт, Шарльйо, Роан та інші). Незабутніми стали подорожі до Парижу, який по праву вважається найромантичнішим та найвеличнішим містом в Європі, Ліону, де так вдало поєднуються історичні та індустріальні квартали. Наша команда туристів, затамувавши подих, піднялась на Ейфелеву вежу в Парижі. А Ліон зачарував панорамою міста, собором Notre-Dame de Fourvière. Учні відпочивали в парку Tete dor, де можна спостерігати за життям екзотичних та рідкісних тварин.

Родзинками подорожі стали міста Берлін та Венеція. Школярі мали нагоду прогулятись площею Сан-Марко, відвідали базиліку Святого Марка, скуштувати італійську піцу, милуючись панорамою Гранд-канал.

Людина живе по-справжньому тоді, коли подорожує!