Відпочинок у Карпатах, подорож до Львова

Літо – найкраща пора року. Діти з нетерпінням чекають її, щоб оздоровитись та відпочити. Дев’ятикласники нашої школи  мріяли успішно скласти ДПА і поїхати на відпочинок, їхня мрія здійснилася.

Учні 9-х класів разом з батьками та класними керівниками (Бладика О. О., Поліщук О. О.) відпочивали у Карпатах, відвідали Львів.

Учні 9-А класу мандрували стежками Довбуша, підкорили  гору Маківку, побували в «Перевернутій хаті», відвідали гірськолижний курорт Буковель..

Учні 9-Б класу відпочивали у м. Яремче, їздили на екскурсію на Буковель, а також усією групою підкорили г. Говерлу. Незважаючи на довгий та важкий шлях підйому на гору, спекотну та місцями вітряну погоду, всі отримали масу вражень.

Наступні два дні провели у Львові, де відвідали Собор св. Юра, Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Личаківське кладовище, побачили Національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, Львівську ратушу, побували на площі Ринок та на Високому Замку, у майстерні шоколаду.

Неймовірні враження про відпочинок у Карпатах та екскурсію по Львову залишаться у спогадах назавжди.