Лінійка, присвячена випуску учнів 9-х класів

10 червня у нашій школі відбулась лінійка, присвячена випуску учнів 9-х класів (класні керівники Бладика О.О., Поліщук О.О.). На святі були присутні гості, вчителі та батьки.

Із вітальним словом звернулась директор школи Сташко Інна Василівна, заступник директора з навчальної роботи Костенко Ольга Віталіївна зачитала наказ по загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 про випуск учнів школи другого ступеня.

Дев’ятикласникам вручили свідоцтва про базову середню загальну освіту, грамоти за активну участь у громадському житті школи.

Привітали дітей  та сказали їм напутнє слово батьки – Перкун Оксана Андріївна та Кобець Олег Олександрович, Воронова Алла Миколаївна та Кандала Володимир Дмитрович.

Ведучими урочистої лінійки були учні 7-Б класу Ватрала М. та Тітаренко Д.

А прикрасою свята стали виступ танцювального колективу школи «Калина» (Стус М. С.) та вокального ансамблю «Кіндер-Сюрприз» (Лазаренко Д. І.).

Випускники щиро подякували своїм наставникам та батькам (Кандала Ю., Шуригіна К.,Луценко Ю., Сидорчук Д., Сіньковська В.)