75 весна Перемоги!

Вони у битві чесно полягли,
А іншого – ні вибору, ні змоги.
Вони загинули, але перемогли
Бо віддали життя для Перемоги!

75 років несемо   квіти до обелісків та меморіалів воїнам, які віддали своє життя задля Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся  з нацизмом, а також інших жертв війни, пишаємося тим, що українці зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини.

Під час картинних заходів здобувачі освіти  приєдналися до вшанування пам’яті дистанційно.

Із метою виховання у школярів мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини,  історії свого народу, пошани до ветеранів Другої світової війни вчитель трудового навчання Гулій Анна Вікторівна провела майстер – клас по виготовленню маків пам’яті

«  Мак пам’яті ».

Лідери учнівського самоврядування Прикмета Юлія ( 11 клас), Тітаренко  Дмитро ( 10-Б клас), Куліш Яна ( 9-Б клас) ініціювали запис відеолиста « Пам’ятаємо! Перемагаємо!». А Дармограй Крістіна ( 4-Б клас), Адамчук Едуард ( 4-Б клас), Шаргородська Вікторія ( 7-А клас) створили найкращі тематичні малюнки.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків та братських могил. Учителі закладу віддали данину пам’яті тим, хто віддав   життя за мир на землі,  поклавши  квіти до  братських могил у міському парку та вшанували пам’ять про полеглих хвилиною мовчання.

Із метою подальшого розвитку форм і методів виховної роботи у роях, формування лідерських якостей, розвитку соціальної згуртованості школярів у закладі освіти був проведений заочний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» ( « Джура»).

Роботи презентували рій 4-А класу « Козацькі вітрила» (класний керівник  Романь Наталія Анатоліївна) та рій  4-Б класу

« Соколята» ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна).

Скільки часу минуло з тих пір!
Травень серце здіймає крилато,
Не забудь Перемоги тепло,
Хоч далеко від нас сорок  п’ятий!