Кобзарева струна не вмирає

Ти нам залишив прагнення високі,
Шляхи священні по яких іти,
Твого сумління й мужності уроки
Ми збережем і будем берегти

М. Палієнко

У перші березневі дні ми вкотре згадуємо великого сина нашого народу Тараса Григоровича Шевченка. 205 років минуло з народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої любові до свого народу, своєї землі.

Упродовж  Шевченківської декади у нашій школі вшанували пам’ять  поета, художника, співця волі народної, велетня духу.У межах декади Т. Г. Шевченка проведено :

• перегляд відео із серії «Великі українці» (Зелінська Л.О.,

Хлевна О.Я.);

• конкурс плакатів « Кобзар та Україна» (  Підкоморна Г.В.);
  • флешмоб «Читаємо поезії Кобзаря» (Хлевна О.Я.);
  • літературна година у 5-А класі «Ми чуємо голос твій, Тарасе!» (Підкоморна Г.В.); година духовності у 5-Б класі  «Кобзарева струна не вмирає» ( класний керівник Хворостяна В.В.);
  • золотослів «Хай святиться думка твоя, Кобзарю!»

(Немировська Н.В.);

• конкурс висловлювань у 11 класі « Шевченко на стогривневій банкноті –  це вшанування пам’яті, чи профанація мистецтва?»   (Бладика О.О.);
  • захист учнівських проектів – лепбуків «Я відкриваю Шевченка»

( Немировська Н.В.);

• виставку літератури «Окрилені творчістю Великого Кобзаря» (бібліотекар Тарнавська Т.В);

Ми вшановуємо його за великий вклад  у культуру не тільки України, яку він дуже любив і так промовисто описував,  а й культуру світу. Його творчість є благородною частиною нашої історичної спадщини.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.