100 – річчя Соборності України

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність. Щорічно ми відзначаємо  свято День Соборності України  у річницю підписання Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної республіки.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у закладі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру:

• Усний журнал «100 –річчя Соборності України» (Грабова Г.С.)
  • Уроки історії «Час історичного вибору: ключові події української революції» (Боровий Г.І., Тарасюк І.О., Грабова Г.С.)
  • Бесіда «День Соборності України» (Класні керівники 1-4 класів)
  • Урок пам’яті «Волі народної дзвін» (Класні керівники 5-6 класів)
  • Виставка літератури «Соборна! Вільна! Незалежна!» (Тарнавська Т. В.)
  • Тематична зустріч «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг».
  • Учнівська молодь долучилася до флешмобу «Єдина країна». Юнаки та дівчата відтворили слово «Сила», яке є символом соборної, міцної, незалежної держави.

Флешмоб покликаний вкотре нагадати,що Соборність – це, перш за все , духовна згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання. Це толерантність та запорука успішного розвитку української державності.

У цей День приєднуємось до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!