Є на планеті рідне серцю місце – школа

У ритмі вальсу, Ви, окрилені літайте.
Та чітко йдіть до цілі, до мети.
Ви рідну школу не забувайте,
Де вас навчають доброти й краси

14 червня у школі відбулося свято «Є на планеті рідне серцю місце – школа»  , приурочене випуску учнів 9-х класів (класні керівники Немировська Наталія Вікторівна та Загурська Світлана Василівна ). На святі були присутні випускники, вчителі та батьки.

Із вітальним словом звернулась директор школи Сташко Інна Василівна, заступник директора з навчальної роботи Костенко Ольга Віталіївна зачитала наказ по загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 « Про вручення свідоцтв про базову середню освіту».

Дев’ятикласникам вручили свідоцтва про базову середню освіту, а заступник директора з виховної роботи Хлевна Олена Яківна – грамоти за активну участь у громадському житті школи.

Емоційно привітали дітей      і благословили  батьки – Людмила Миколаївна Хоменко, Василь Олексійович Іващук, Майя Петрівна Чекой  та Подолян Григорій Захарович.

Ведучими урочистості були  педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна та учениця  10 класу Паламаренко Марина.   Хореографічну композицію подарували девятикласникам учні 6-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна)

Випускники щиро подякували своїм наставникам та батькам, а Заболотна Вікторія (9-А клас) подарувала чудову пісню «Батьки мої».

Особливою родзинкою свята  став танцювальний сюрприз від випускників. Дев’ятикласники  закружляли у ніжному вальсі.

У десятий клас приходьте всі разом.
А тим, хто йде, удачі побажаємо!
Хай доля зігріває вас теплом ,
Усіх із закінченням основної школи вітаємо!