Єдиний день безпеки дорожнього руху – 2018

У межах  місячника «Увага ! Діти на дорозі!»,  з метою активізації роботи з попередження дитячого  дорожньо – транспортного травматизму  27 вересня  у школі  пройшов Єдиний день безпеки дорожнього руху.

Старший  інспектор  Гайсинського ВП ГУНП Гудима Наталія Миколаївна, інспектори СРПП Лещенко Тарас Олександрович та Нагонюк Олександр Сергійович провели майстер  – клас «Юний регулювальник», «Знай ! Запам’ятай!».

А іще школярі мандрували зупинками, де активно долучились до різноманітних завдань: « Дорожні знаки запам’ятай», « Будь уважний, пішоходе! »,  « Дорожній алфавіт», «Розгадай кросворд», «Склади пазл», «Безпечний рух».

Найактивніші учасники квесту отримали нагороди « Юні знавці дорожнього руху».

Впродовж  Єдиного дня безпеки дорожнього руху Учні    отримали важливу інформацію,яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в  біду.

Щасливої Вам дороги , школярі!