Я – української землі дитина!

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на Землі,
І щоб здорові були діти в цілім світі!

Упродовж багатьох років склалася гарна традиція ділитися своїм теплом із вихованцями Кисляцької спеціалізованої  школи – інтернату.

3 грудня талановита юнь нашої школи завітала із концертною програмою « Я – української землі дитина», яку підготувала педагог – організатор школи Данчук Наталія Михайлівна, до щирих друзів.

Гарний настрій створили ведуча Паламаренко Марина (11клас), танцювальний колектив «Калина (керівник Стус Марина Сергіївна), вокальний ансамбль «Кіндер – сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович), солістка Колосовська Дар’я (7- Б клас),  Анастасія Діхтяр ( 11 клас), Проскуріна Вероніка ( 5-А клас ), дует дев’ятикласниць  у складі Аліни Дубковської  та Ганни Луніної.

Глядачі щиро вітали виступаючих. А  на пам’ять про зустріч провели маленьку фотосесію.

Найбільше у світі щастя- мир на землі, і здорові діти у цілім світі.  Нехай школярі щодня здобувають знання, розкривають свої таланти, щоб зробити нащ край ще прекраснішим.