Юні правознавці

Ми з часом рухаємось в ногу.
Молоді завжди вперед дорога.
Свої права ми знаємо
У школі все вивчаємо.

12 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в районному Будинку школярів та молоді, відбувся міський турнір юних правознавців, присвячений Міжнародному Дню прав людини.

Захід був проведений за ініціативи Гайсинського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги за підтримки  управління освіти, фізичної культури та спорту.

Нашу школу гідно представила комада учнів 9-А класу( класний керівник Загурська С.В.) у складі :

1. Бондар Антоніни;
  2. Васильчука Євгенія;
  3. Довгополюка Владислава ;
  4. Люльки Аліни ;
  5. Погребняк Анастасії;
  6. Хоменка Владислава

Турнір складався із   тематичних раундів: презентації команд, «юридичний марафон», «юридична ситуація», юридичні дебати «Законодавство України дійсно захищає права дитини», конкурс капітанів.

Учасники турніру мали можливість перевірити свої знання з правознавства та позмагатися між собою.

За підсумками гри шкільна команда ( керівники : учитель права Грабова Г.С.  та педагог – організатор Данчук Н.М.) отримала почесне ІІ місце.

Учні були нагороджені почесними грамотами та грошовими винагородами.