Шевченкова весна -2019

27 березня відбувся V Всеукраїнський літературно – мистецький конкурс для школярів загальноосвітніх шкіл і студентів коледжів  «Шевченкова весна». Організатором конкурсу є кафедра української літератури факультету філології й журналістики ім.. М.Стельмаха, а саме доценти Віннічук А.П. й Крупка В.П.

Цьогоріч у конкурсі  взяли участь 46 школярів та студентів із 5 областей.

Із вітальним   словом виступили  ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, професор Н.І. Лазаренко, завідувач сектору  вищих навчальних закладів науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації А.Ю. Клапоущак, методист міського методичного кабінеті  Департаменту освіти вінницької міської ради О.В. Токар, декан факультету філології й журналістики

ім.М. Стельмаха, професор І.Я. Завальнюк.

Навчальний заклад  на конкурсі творчої молоді гідно представили одинадцятикласниця Віталіна Сіньковська (номінація «Прозова творчість») та десятикласниця Ярославна Ковальчук ( номінація « Поетична творчість»).

За підсумками V Всеукраїнського літературно – мистецького конкурсу

« Шевченкова весна» гайсинчанки вибороли у своїх номінаціях почесні ІІ місця

( керівник вчитель української мови та літератури Немировська Наталія Вікторівна).

Бажаємо подальших успіхів на творчій ниві!