Участь у VІІІ обласному конкурсі декламаторського мистецтва у номінації «Польська поезія»

29 листопада 2018 року відбувся   VІІІ обласний конкурс декламаторського мистецтва  у номінації « Польська поезія » , присвячений 100- річчю незалежності Польщі.

Конкурс проходив на базі Вінницької академії неперервної освіти. Усі учасники були  розподілені на  дві вікові групи : учні 5-8 класів

( 15 учасників) та учні 9-11 класів (17 учасників).

Гайсинський район представили учениці нашої школи, а саме Чекой Анна (9-Б клас) та Подолян Надія (9-Б клас), які стали переможцями шкільного етапу конкурсу. Конкурсанток підготувала вчитель із польської мови Кіпоренко Ліліана Сергіївна.

Дев’ятикласниці гідно представили  школу та район, показали знання та вміння з польської мови, розкрили свій творчий  потенціал та стали лауреатами конкурсу.