Участь у районних змаганнях із початкового – технічного моделювання

Відповідно до плану роботи відділу освіти Гайсинської РДА 27.02.2020 року на базі районної станції юних техніків відбулися районні змагання з початкового технічного моделювання серед школярів 1-4 класів.

У змаганнях брали участь 54 учні 3-4 кл. із 27 шкіл району. Учасники виготовляли модель паперового спортивного автомобіля та виконували кресленнярозгортки прямокутної призми на папері в клітинку.

Навчальний заклад представили  Мельничук Оксана ( 4-А клас) та  Кондратюк Дар’я ( 4-Б клас).

Згідно з рішенням оргкомітету та журі конкурсу в особистій першості (графічне завдання) Мельничук Оксана (класний керівник Романь Наталія Анатоліївна) посіла І місце.

Учениці  спробували свої сили, гідно представили навчальний заклад  та отримали чимало позитивних емоцій від нових знайомств та спілкування