Участь у весняній лісокультурній кампанії

Ліс – одне із джерел кисню на Землі.
А ще ліс –  це здоров’я та відпочинок людей.

Із метою  розширення уявлення  учнів  про ліс, та розмаїття  рослин лісу; розкриття важливості для сьогодення; виховання почуття відповідальності  та дбайливого ставлення  до природи, прищеплювання бажання примножувати лісові насадження, учасники учнівського лісництва « Паросток»

( координатор Мигидюк Галина Юріївна)  долучилися до  весняної  лісокультурної  кампанії.

Під часуроку  в еколого – просвітницькому центрі у ДП

« Гайсинський лізгосп »  було проведено заняття та майстер – клас по заготівлі пагонів для зеленого живцювання вічнозелених порід ялівця, туї, самшиту   інженером лісових культур  Юрченко Оксаною Петрівною.

Школярі  мали можливість  допомогти  розмістити на деревах годівнички, шпаківні, які виготовляли  в учнівському лісництві.

Віримо, що частинка любові  до лісу поселиться у серці юних лісівників назавжди.