Усім воїнам, дякуємо за мир!

Ми Славу співаємо
 Героям країни,
Воїнам світла,
Захисникам України!

Напередодні Дня Захисника України  школярі  долучились до шкільної акції

« Дякую, воїне, за Мир!».

Вдячні учні передали  військовим в зону АТО обереги, листи , листівки, малюнки  та  смаколики.

Активно долучились до акції учні 5-А класу (класний керівник Підкоморна Галина Василівна), 5-Б класу (класний керівник Хворостяна Вікторія Василівна), 6-Б класу (класний керівник Зелінська Людмила Олександрівна),

7-А класу  (класний керівник Тихонюк Валентина Володимирівна), 7-Б класу

( класний керівник Шуригіна Наталія Павлівна).

Командир волонтерського загону Ратушняк Дарія (учениця 10 класу) та учні –  волонтери : Шевчук Ольга (10клас), Поїзд Анастасія (10клас), Поліщук Олександр (10 клас), Копильський Максим (10 клас), Гніденко Роман (9-А клас) оперативно прийняли та укомплектували зібране.

Дай, Боже, аби вічно жила Україна в мирі і злагоді з іншими народами, аби наша українська родина вишивала свої рушники тільки яскравими, барвистими кольорами, а всі ми українці були єдині в своїй вірі, прагненнях і надіях.