Урок мужності «Поспішайте творити добро!»

Виховний захід, присвячений Дню Волонтера, «Поспішайте творити добро!» залишив теплі спогади в учнів 8-А та 9-А класів. Адже на захід завітала молодший сержант в/ч 3488, волонтер, засновник правозахисної організації солдатських матерів «Мальва» Людмила Анатоліївна Менюк.

Ведучі заходу, учні 9-А класу: Паламаренко М., Ратушняк Д., Поліщук О., Голяновський М. познайомили присутніх із історією волонтерського руху, продемонстрували фрагменти відео «Коли закінчиться війна…», «Запах війни».

Людмила Анатоліївна розповіла про фронтові будні, поділилася спогадами, дала відповідь на запитання школярів.

Ковальчук Я. (9-А) декламувала поезію про волонтерів, а Буханенко Я. (11-Б) виконав пісню «Люди як кораблі».

А підготувала змістовний захід класний керівник 9-А класу Мигидюк Г. Ю.