Улюблений мультгерой

26 січня у закладі відбулося свято для майбутніх першокласників «Улюблений мультгерой», на яке діток запросили ведучі Білик Т. (7-Б клас), Скакун Н. (5-А).

Упродовж свята з дітлахами країною Мультипультією подорожували герої мультиків: Маша (Островська В. 6-А), Міні-маус (Городиська А. 6-А, Дворська М. 5-А), Мікі-маус (Бордзихівський В. 5-А), фіксики (Ярошенко А., Шарогородська В. 6-А).

Веселу пісеньку подарувала присутнім учениця 4-А класу Проскуріна В., а запальні танці  – танцювальний колектив «Калина» (керівник Стус М. С.).

Перші вчителі Шевчук Т. М., Костина Н. Г., привітали майбутніх школяриків, а мульгерої вручили на пам’ять  чарівні закладинки.

Підготувала креативне цікаве свято для майбутніх першокласників «Улюблений мультгерой» педагог-організатор школи Данчук Н. М.