Тиждень здорового способу життя «Молодь за здоров’я»

З 12.02 по 16.02 з метою  популяризації і пропаганди здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я дітей та учнівської молоді області у школі пройшов тиждень здорового способу життя «Молодь за здоров’я».

У навчальному закладі відбулись ряд заходів:

• Конкурс плакатів, фотографій «Головне в іміджі – це здоров’я», «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Я обираю здоров’я».
  • Перегляд відеороликів «Профілактика шкідливих звичок».
  • Класні години «Здоровий спосіб життя – це важливо».
  • Зустрічі з медичною сестрою школи Семеновою О. Г. «Профілактика шкідливих звичок», «Дотримання норм харчування».
  • Розповсюдження інформаційних бюлетенів «Грип. Ваш найкращий захист – ви самі».
  • Поновлення матеріалів на шкільному стенді «Разом до здорового майбутнього».
  • Практичне заняття «Надання першої долікарської допомоги», яке провела Гребенюк Л. А. –  голова районної організації Товариства Червоного Хреста України.
  • Виставка літератури «Я обираю здоров’я».
  • Участь у обласній науково-практичній конференції «Здоров’я – найвища цінність» та конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких проектів «Активний і здоровий спосіб життя запорука довголіття».

Твоє здоров’я – чисте повітря, вода і їжа. Вставай вранці з радістю, лягай спати з  посмішкою. Ти радієш, посміхаєшся – значить, ти здоровий.

Не лікуй хворобу, лікуй своє життя, живи за законами природи, розуму. Коли немає здоров’я, мовчить мудрість, не може розквітнути мистецтво,

не грають сили, марне багатство і безсилий розум.

Геродот